• LAZER EPİLASYON

Anti Aging Bakımı
Profesyonel cilt bakımıyla güzelliğinizi koruyun!

Profesyonel ekibimizle Anti Aging Bakımı için buradayız!

Anti Aging Bakımı

Profesyonel cilt bakımıyla güzelliğinizi koruyun! Anti aging cilt bakımı son zamanların en popüler cilt bakım uygulamalarından birisi haline gelmiştir. Profesyonel kişiler tarafından cilt hassasiyetlerinin ve sorunlarının belirlenerek en uygun vitamin ve mineral desteklerinin sunulmasına dayanan yöntemle birçok cilt probleminden kurtulmak mümkündür. Anti aging, genel bir cilt bakımı olup, cildin yaşlanmadan kaynaklanan tüm sorunlarını çözer.

Anti aging bakımına neden yapılır?

Temel olarak cildin yaşlanmaya bağlı olarak geçirdiği değişimi durdurmak için yapılır. Cildin her zaman genç ve parlak kalmasını sağlayan anti aging cilt bakım tedavisi sayesinde ilerleyen yaşlarda görülen kırışıklıklar ve çatlaklar giderilebilir. Cildin çok fazla derinine nüfuz etmemiş leke ve izler için de anti aging önemli bir çözümdür.

Cildin canlılığının korunması, yaşlanmanın önlenmesi, cilt renginin dengelenmesi, yağlanmanın kontrol edilmesi ve çeşitli cilt problemlerine karşı cildi beslemek anti aging uygulamasına başvuru nedenleri arasındadır.

Anti aging tedavisi nasıl yapılır?

Kesinlikle uzman kurum ve kuruluşlar tarafından yapılması gereken uygulamanın kendisine has özel aletleri vardır. Bu aletlerin doğru kullanımı oldukça önemlidir. Cilt bakımı yaptıracak kişinin hassasiyetlerinin belirlenmesi, cilt sorunlarının tespit edilerek nedenlerinin sıralanması anti aging öncesinde yapılması gerekenler arasında yer alır. Tüm bu tespitlerden sonra problemleri çözecek ürünlerin tespit edilmesi geçilebilir. Burada kullanılacak ürünlerin insan sağlığına zarar vermeyen malzemeler olması önemlidir.

Kişinin cilt hassasiyeti en uygun malzemenin aynı zamanda cilt problemlerini de çözecek etkiye sahip olması gerekir. Başarılı bir kurum tarafından yapılabilecek bu uygulama sayesinde herhangi bir risk altına girmeden anti aging işlemleri tamamlanabilir. Cilt altına enjekte edilecek vitamin ve minerallerle canlı, temiz ve çatlakları olmayan cilt yapısına kavuşulabilir. Olumlu sonuçların alınması ciltteki problemlerin durumuna göre birkaç seans sonrasında gözle görünür hale gelebilir.

Anti aging bazı kişilere uygulanmaz. Özellikle hamile kadınlara veya herhangi bir ilaç kullanan kişilere uygulanmadan önce bazı testlerin yapılması gerekir. Hamileler veya ilaç kullanan kişiler için yapılacak kontroller ışığında anti aging yönteminin bazı kısımlarının uygulanmasına karar verilebilir.

Randevu Talep Et
Telefon: (0212) 299 70 84

Epikalazer