• DERMASTAMP UYGULAMASI

Dermastamp Uygulaması
ile cildinizi yenileyin.

Sihirli gençlik kalemiyle yeni cilde sahip ol!

Dermastamp Uygulaması Yeni Bir Cilt!

Sihirli gençlik kalemiyle yeni cilde sahip ol! Dermastamp, genç bir cilt arzulayanların en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisidir. Oldukça etkili olan yöntemin birkaç seans sonra fark edilebilir sonuçlar vermesi, diğer gençleşme yöntemlerine göre ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Uygulama canlı ve yeni bir cilde sahip olmanın yanı sıra ciltte meydana gelen akne lekesi, kızarıklık, yanık izleri ve daha farklı cilt sorunları için de kullanılabiliyor.

Dermastamp nasıl uygulanır?

Cildin içten ve dıştan yenilenmesini sağlayan uygulamanın gençlik kalemi ismi verilen ve 6 adet iğne girişine sahip olan kalemi bulunuyor. Bu kalemin ucundaki iğneler yardımıyla cildin ihtiyacı olan anti-agingler cilt altına enjekte ediliyor.

Cilt derisinin kalınlığına ve yapısına göre kalem ucundaki iğnelerin büyüklüğü 0.5 mm ile 2.5 mm arasında değişiklik gösterebiliyor. İğneler, her hasta için özeldir ve tek kullanımlıktır.

Dermastamp uygulamasıyla elde edilecek faydalar nedir?

Yeni bir cilde sahip olmak için uygulanan dermastamp etkili bir yöntemdir. Cildin tamamen yenilenmesini sağladığı için cilt üzerindeki birçok sorunlarında çözümünde kullanılabilir. Özellikle herhangi bir yanık sonrasında oluşan kalıcı lekelerin tedavisinde tercih edilebilir. Yaşlılığa bağlı olarak ciltte meydana gelmeye başlayan çatların ortadan kaldırılmasında da çözüm sunabilir. Kırışıklıkların ve cilt lekelerinin azaltılması veya akne lekelerinin ortadan kaldırılması dermastamp uygulamasının sunduğu çözümler arasındadır.

Uygulamanın amacına göre seans sayısının da değişiklik gösterdiğini ifade edebiliriz. Sadece cilt bakımları için yapılacak uygulamanın üç seans içerisinde tamamlanabilmesi mümkündür. Ancak lekeli alanların tedavisi amaçlanıyorsa, seans sayısı altıya yükselebilir. Özellikle yanık izleri ve akne gibi zor lekelerin giderilmesi durumunda seans sayısı altıdan daha fazla olabilir. Ortalama her seans 40 dakika kadar sürebilir. Tedavi sonrasında kişi, normal yaşamına devam edebilir.

Yetkili kliniklerin tercih edilmesi gerekir

Dermastamp uygulamasından verimli sonuçlar alabilmek için yetkili kliniklerden yardım alınması gerekir. Hijyene dikkat etmeyen kurumlardan alınacak tedaviler kötü sonuçlar doğurabilir. Özellikle iğnelerin her hasta için özel olmasına dikkat edilmediğinde kanla buluşan hastalıklara yakalanma riski oluşabilir.

Randevu Talep Et
Telefon: (0212) 299 70 84

Epikalazer